Choď na obsah Choď na menu
 


Bad People

V tejto rubrike našej stránky nájdete ľudí, ktorí na našej stránke nepočúvajú (dá sa to tak povedať) a porušujú všetky pravidlá. Či nás tu častujú nadávkami alebo robia iné neplechy na stránke.

Táto rubrika pre Vás nieje výstrahou ale dá sa povedať, že ponaučením.

Ak sa dostanete do tejto rubriky tak všetko bude riadne opodstatnené, prečo ste sa sem dostali. Samozrejme v tejto rubrike nebudete navždy, po určitom čase vás odblokujeme a vy budete voľným užívateľom na stránke.

 

4. 1repperka1

Uveznená dňa: 9. 6. 200914:30

Uveznená na dobu: užívateľ 1repperka1 je v našej rubrike, v našom väzení zatvorená navždy. Odôvodnenie: Isto ste si všimli poviedku, ktorú nám poslala do našej FanFiction. Na upozornenie od nemenovanej osoby a prezretia linku som usúdil, že pre našu návštevníčku nie je nič lepšie ako BAN. A ja pevne verím, že takéto prípady sa nebudú opakovať, lebo v tom prípade i keď dosť biednu rubriku budeme musieť zatvoriť. A ešte, neviem čo si tým sledovala naša milá návštevníčka, obozretnosť na teba? Asi to, ako sa mi donieslo od iných administrátorov iných stránok. Originál tejto poviedky nájdete na tomto odkaze. Pevne veríme, že takéto prípady sa už nestanú a naša užívateľka sa poučí! (Emmett) A aby som nezabudol, náš užívateľ, ktorý nám toto nahlásil získava +100 kvapiek.

Dozor nad väzňom vykonala: Bella Swanová +50 kvapiek

Väzeň bol uväznený: administrátorom Emmettom

____________________________________________

Emmett, 9. 6. 2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavný dozorca: Bella 

Posledný prepis: 9. 6. 2009

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Diiik :)

(Tinka, 22. 7. 2009 16:40)

Ahojte... vdaka ze ste uvaznili tu "kravu" co si hovori ze 1repperka1... strasne ma nastvalo, ze skopirovala moju poviekdu na svoj blog a este ju vydavala za svoju... preto ma potesilo ze je tu uvaznena :D tak je treba... je to dost hnusne, ked zistite ze vysledky vasej niekolkomesacnej roboty ukradne a skopiruje nejaka osoba za par minut... je to hnusne a ten pocit neprajem nikomu... este raz dik :)

Upozornenie

(hwesa, 9. 6. 2009 11:18)

Všimla som si, že sa na tejto stránke autorka s nickom 1repperka1 snažila pridať poviedku Ukradnuté srdce, chcem vás upozorniť, že táto poviedka je kopírovaná bez povolenia autorky originálu. Problémy s 1repperkou1 sa vyskytli už na viacerých stránkach a začína sa to riešiť, pevne verím, že tu poviedku neuverejníte. Originál poviedky nájdete tu: autorka Tinka: http://www.stmivani.eu/10-fanfiction-od-vas/ukradnute-srdce/

Mám menší dotaz

(Bella, 14. 4. 2009 11:37)

Pokiaľ sa nenájde nijaký zločinec, mám vlastne "dovolenku"? :D

Nechce sa mi dovolenkovať, keďže sa mi darí sem chodiť častejšie a baví ma niečo kontrolovať, alebo tak nejak :D

Takže je to s mojím

(Bella, 3. 4. 2009 19:04)

nickom v poriadku? :)
Lebo si mi nedávno napísal, že ja nie som ja :D
Prosím o vysvetlenie na ICQ :) ( 444 237 360)