Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok História stránky

1. kapitola

Bola noc, keď sme sa my dvaja s Alice rozhodli, že urobíme aj niečo osožné, ako len by sme mali chatovať. Ta dobre, povedali sme si, ale čo také? Mne ihneď napadlo urobiť nejakú internetovú stránku, no však ale o čom? Myslím, že sme sa rozhodovali také tri dni, nápady boli všelijaké, či už urobiť doménu o vtipoch, alebo o niečom podobnom, napr. výroky slávnych ľudí. Nie!, obaja sme vedeli, že to nebude ono. Znovu som sa zamyslel a ihneď mi napadlo urobiť doménu o Harry Potterovi, no ten sen sa aj rozplynul, ako ma vtedy Alice nabádala, že na nete sú stovky stránok o HP. Nie, znova to nebolo ono. A ihneď mi to napadlo, možno aj ma niečo napadlo. TWILIGHT, všade o tom veľa reči, tak prečo nie? Tak mali sme návrh na výrobu stránky. Ja som si to vzal na mušku, myslím vytvorenie stránok na doméne estranky.sk. Vytvoril som ju, a tak hneď po vytvorení sme sa dali do toho. Ja som začal písať úvod, nejaké tie pravidlá, sem tam aj nejaký článok (no nebolo ich veľa). Alice začala vytvárať grafiku stránky, ja som sa pustil ako tak do programovania a písania HTML kódov. Touto cestou by som chcel veľmi poďakovať môjmu kamošovy (dovolím si ho tak nazvať) Sedovi webmastra zo stránky www.priori-incantatem.sk. Ten mi ako tak niečo pomohol, tiež mi pomol aj Ed Noir Meteur, tiež z tej stránky. (Pozn. Ak niekto nepozná p-i.sk, tak nevie o čom je reč.). No prišla tu chyba, menšie nájazdy počítačových hackerov nám všetko kazili, či už menili CSS šablónu alebo celý design stránky, boli tie chvíle veľmi ťažké. Stránka sa začala rozbiehať prijali sme aj ľudí do vedenia stránky, tých ľudí nájdete v sekcii Povolania. Webmasterka Esme nám začala tiež naplno pomáhať, či už začala vytvárať ikonky webu, alebo všelijaké obrázky, začala tu pridávať aj nejaké tie články. Ďalej sme do vedenia prijali Jaspera, nášho prvého webmastra aj keď ho spomínam ako druhého. Ten sa tiež naozaj veľmi zodpovedne pustil do tejto cesty niečo vytvoriť.

Tak sme sa my štyria rozhodli urobiť to čo teraz, aj keď nie 100% pekné, ale aj snaha sa cení, veď sme len mladí tínedžri, ktorí sú vo vekovom rozmedzí 12-14 rokov. Nemali sme ani šajnu a vytvorení HTML kódoch, no dnes sme v tom už zbehlejší. A tak ako tak sa nám podarilo vyrobiť dlho očakávanú stránku WWW.TWILIGHT-BOOK.ESTRANKY.SK.

Časom som sem zaviedol aj ako také bodovanie, kvapky krvi.K tomu bodovaniu som zaviedol aj rozpis dosiahnutých kvapiek, dnes ich máme tri .:1:., .:2:., .:3:..Aj keď zavedenie kvapiek krvy zobrali pozitívne, no ale ten rozpis nie. No ja som od rozpisu nechcel upustiť, veď si predstavte, každý by si pridal toľko kvapiek koľko sám chce, a nikto by nevedel za čo ich ten dotyčný dostal, rovnako to bolo aj s pravidlami, ktoré som ja aj vymazal, no časom ich aj tak napíšem.

Do vedenia sme prijali aj ďalšieho z radu webmastrov, možno ste ho poznali aj ako centralmastra. Edward je už síce dnes V.I.P. ale so stránkou nám pomohol.

No stalo sa to čo sa nemalo stať, Edward ma nemal moc v láske tak som sa ja nakoniec  rozhodol z vedenia odstúpiťna stránku som dal článok Padol som v boji. Hurá nech žije administrátorka Esme, moje rozhodnutie som na stránku priniesol 8.2.2009. Na to o 5 dní podal výpoveď aj centralmaster Edward, ktorý zmazal všetky články čo napísal, takže nemáme naňho žiadne spomienky, škoda. Článok, v ktorom ste sa mohli dozvedieť o výpovedi bol Podaná výpoveď.

A tak sme tu ako nás vidíte, dúfam, že sa raz napíše aj 2. kapitola tejto stránky a stránka bude len a len prosperovať.

 

 

 

S pozdravom Emmett.

 

 

 2. kapitola

Tak, čo sem písať?

Myslím, že každý návštevník, ktorý poznal stránky za doby Emmetta, vie, že web má novú adminku. Načo popisovať moje objavovanie tejto stránky v Googli, nález o prepísaní stránky, email či by web nedali mne a napokon i nadšenie hodné malého decka? To si určite každý domyslí.

Nadviažem teda na 1. kapitolu. Emmett dúfal, že stránka bude prosperovať. Ja môžem len a len súhlasiť.

V podmienkach bolo, že História stránky sa nemá mazať a ja dúfam, že malými úpravami a dopísaním 2. kapitoly som snáď dané podmienky neporušila. Rušiť históriu som nemala v úmysle a ani mať nebudem.

Držte mi palce, prosím.

Vaša Little CuLLeN

Dodatok od Emmetta:

Som veľmi rád, že táto stránka má novú administrátorku, dúfam, že na Vás bude dobrá a vy ju budete poslúchať, ale vy ste dobrí a nesklamete. Mám pre Vás správu, že naďalej ostávam v pozícii administrátora tejto stránky, no nebudem aktívny. Tak ja si myslím, že toť je odo mňa všetko. (Dúfam, že som to sem mohol napísať).